apie mus

 

ISTORIJA

UAB „Multikuta“ pradėjo veiklą 2003 m. balandžio 14 d. Mūsų bendrovė gamina plastikinius vamzdžius iš perdirbto ir pirminio PE, PP. Pagrindiniai mūsų produktai yra plastikinės įvorės ir vamzdžiai iš perdirbto polietileno. Mes naudojame perdirbtą LDPE ir HDPE polietileną , taip prisidedame prie gamtos išsaugojimo ir racionalaus gamtos išteklių naudojimo.

Siekiant pagerinti klientų aptarnavimą ir sėkmingai diegti inovacijas 2022m. kovo 29 d. UAB „Multikuta“ pakeitė pavadinimą į Ecopipes, UAB. Įdiegta moderni gamybos įranga užtikrina aukštą produkcijos kokybę, o aukštos kvalifikacijos darbuotojai kokybišką klientų aptarnavimą.

 

MODERNIŲ GAMYBOS TECHNOLOGIJŲ DIEGIMAS UAB „MULTIKUTA“

Modernių gamybos technologijų diegimas vykdomas pagal Europos Sąjungos investicijų priemonę „Regio potencialas LT“. Projekto įgyvendinimas leis įmonei padidinti darbo našumą, pardavimų ir eksporto apimtis bei įmonės konkurencingumą Lietuvos ir užsienio rinkose. Projektu metu įsigyjama ir įdiegiama įrangą, kuri leis sumažinti gamybos sąnaudas, efektyviau naudoti resursus, taikyti pažangiausius sprendimus plastikinių tūtų gamybos srityje.

Įgyvendinus projektą bus įsigyta nauja plastikinių tūtų gamybos įranga, kuri užtikrins įmonės darbo našumo ir pajamų padidėjimą įmonėje.

Projekto finansavimas vykdomas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos Nr. 03.3.1-LVPA-K-854 „Regio potencialas LT“ priemonę. Projekto numeris – 03.3.1-LVPA-K-850-01-0083.

Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo. Skirtas finansavimas – iki 119 700 EUR projekto vertės.